yhteystiedot

Palvelemme  sinua kaikkialla Suomessa ympäri vuorokauden

Keskus

010 231 6060

Huoltopäivystys 24/7

010 231 6069

Sähköposti

info@pcbi.fi
joni peltola mv

Joni Peltola

Managing Director

Myynti & tarjouslaskenta (LVIAJ), joni.peltola@pcbi.fi, +358102327200

Janne Puranen MV-1

Janne Puranen

Sales & Business Unit Director

Konesaliratkaisut, janne.puranen@pcbi.fi, +358405188747

Lukas mv

Lukas Nybäck

Sales Manager

Varavoima ja huoltomyynti, lukas nyback@pcbi.fi, +358406302450

Marko Kesälahti

Team Leader

LVI-työnjohto, marko.kesalahti@pcbi.fi, +358102327202

Lars Peuravirta

TEAM LEADER

IV-työnjohto, lars.peuravirta@pcbi.fi, +358102327208

pekka kallinen

Pekka Kallinen

Product Manager I Cooling

Jäähdytysratkaisut, pekka.kallinen@pcbi.fi, +358406639166

Anssi_Kinnunen_valk_MV

Anssi Kinnunen

Project Manager

Kriittiset järjestelmät & konesalit, anssi.kinnunen@pcbi.fi, +358406810110

Mauri Riikonen

Mauri Riikonen

Project manager

Kriittiset järjestelmät & konesalit, mauri.riikonen@pcbi.fi, +358407251377

Juha+Kyyhkynen 220

Juha Kyyhkynen

Service Manager

Kriittiset järjestelmät, juha.kyyhkynen@ pcbi.fi, +358 504419049

Tommi Buuri 220 mv

Tommi Buuri

TEAM LEADER

Huolto-ja hälytyskutsut, tommi.buuri@pcbi.fi, +358102327209

Taina Ahti-Aalto

Taina Ahti-Aalto

Business Development Director

Kehitysprojektit, Henkilöstö & Markkinointi, taina.ahti-aalto@pcbi.fi, +358400459098

Christer mv

Christer Jansson

Finance Director

Taloushallinto & IT, christer.jansson@pcbi.fi, +358405954014

Piia Vierimaa

Assistent

Taloushallinto & laskutus, piia.vierimaa@pcbi.fi, +358102327203

Susanna_Niemi

Susanna Niemi

Assistent

Taloushallinto & myynti, susanna.niemi@pcbi.fi, +358405091442

 

PCBI toimii kaikkialla Suomessa

Toimintamme on keskittynyt pääkaupunkiseudulle, mutta meillä on  urakoita sekä huoltoasiakkaita Ivalosta Hankoon ja pystymme reagoimaan nopeastikin palvelupyyntöihin.

Meillä on 40 konesali, LVI- ja sähköurakointiin, varavoimaan, jäähdytykseen sekä niiden huoltoon erikoistunutta ammattilaista. Tekniset korjaukset ja huollot ovat saatavilla joko työaikana tai 24/7 räätälöidyllä palvelusopimuksella.

Ota yhteyttä jo tänään

PCBI Oy (ent. PP-Putki Oy)
Mestarintie 3, 01730 Vantaa
Y-tunnus 0984496-3

Verkkolaskuosoite 003709844963
Välittäjä Maventa Oy
Välittäjätunnus 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

PCBI Nordic Oy (ent. Coromatic Oy)
Juhanilantie 3, 01740 Vantaa
Y-tunnus 2399342-0

huolto@pcbi.fi
laskutus@pcbi.fi
info@pcbi.fi

 

 

 

 

 

Ota yhteyttä