yhteystiedot

Palvelemme  sinua kaikkialla Suomessa ympäri vuorokauden

Keskus

010 231 6060

Puhelun hinta:
8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%)
soitettaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä

Huolto

010 231 6069
huoltoPäivystys on maksullista klo 16-07 välillä. Päivystyspuhelusta ja -työstä veloitetaan PCBI:n hinnaston tai olemassa olevan sopimuksen mukaan.

Sähköposti

info@pcbi.fi
huolto@pcbi.fi

 

Jani Peltola 220 mv

Joni Peltola

Liiketoimintajohtaja

Myynti & tarjouslaskenta (LVIAJ), joni.peltola@pcbi.fi, +358102327200

Janne Puranen MV-1

Janne Puranen

Toimitusjohtaja / CEO

janne.puranen@pcbi.fi, +358405188747

Ahti-Taina

Taina Ahti-Aalto

Liiketoimintajohtaja

Palvelut ja kunnossapito, taina.ahti-aalto@pcbi.fi, +358400459098

Marko Kesalahti 220 mv

Marko Kesälahti

LVI-työnjohtaja

marko.kesalahti@pcbi.fi, +358102327202

Lars 220 mv-1

Lars Peuravirta

IV-työnjohtaja

lars.peuravirta@pcbi.fi, +358102327208

Tommi Buuri 220 mv-1

Tommi Buuri

LVI-työnjohtaja

tommi.buuri@pcbi.fi, +35810232720

Anssi_Kinnunen_valk_MV-1

Anssi Kinnunen

Projektipäällikkö

Kriittiset järjestelmät & konesalit, anssi.kinnunen@pcbi.fi, +358406810110

Ville Pirinen edit

Ville Pirinen

Projektipäällikkö

Kriittiset järjestelmät & konesalit, ville.pirinen@pcbi.fi, +358407251377

pekka kallinen

Pekka Kallinen

TUOTEPÄÄLLIKKÖ I JÄÄHDYTYS

Jäähdytysratkaisut, pekka.kallinen@pcbi.fi, +358406639166

Juha+Kyyhkynen 220

Juha Kyyhkynen

Huoltopäällikkö

juha.kyyhkynen@ pcbi.fi, +358504419049

Piia Vierimaa 220 mv

Piia Vierimaa

HUOLTOKOORDINAATTORI

piia.vierimaa@pcbi.fi, +358406302450

HeikkiJuuriOja_mv

Heikki Juuri-Oja

HALLINTOPÄÄLLIKKÖ

heikki.juuri-oja@pcbi.fi, +358102327203

Susanna_Niemi

Susanna Niemi

TALOUS- JA MYYNTIASSISTENTTI

Taloushallinto & myynti, susanna.niemi@pcbi.fi, +358405091442

Christer mv

Christer Jansson

TALOUSJOHTAJA

Taloushallinto & IT, christer.jansson@pcbi.fi, +358405954014

 

PCBI toimii kaikkialla Suomessa

Toimintamme on keskittynyt pääkaupunkiseudulle, mutta meillä on  urakoita sekä huoltoasiakkaita Ivalosta Hankoon ja pystymme reagoimaan nopeastikin palvelupyyntöihin.

Meillä on 40 konesali, LVI- ja sähköurakointiin, varavoimaan, jäähdytykseen sekä niiden huoltoon erikoistunutta ammattilaista. Tekniset korjaukset ja huollot ovat saatavilla joko työaikana tai 24/7 räätälöidyllä palvelusopimuksella.

Osoite
Mestarintie 3, 01730 Vantaa

PCBI Oy
Y-tunnus 0984496-3
Verkkolaskuosoite 003709844963
tai PDF invoice-09844963@kollector.fi

PCBI Nordic Oy
Y-tunnus 2399342-0
Verkkolaskutusosoite 003723993420
tai PDF invoice-23993420@kollektor.fi

Välittäjätiedot
Välittäjä Maventa Oy
Välittäjätunnus 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Huoltokutsut
huolto@pcbi.fi

Myynti ja lisätiedot
info@pcbi.fi

 

 

 

 

 

Ota yhteyttä